اعتماد به نفس مردان در شروع ارتباط با زنان

راهکارهای مهم برای تقویت اعتماد به نفس مرد در مقابل زن در شروع ارتباط :

اعتماد به نفس مرد در مقابل زن یکی از مسائل مهم در ایران است، حال با توجه به این مسأله ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که “اگر به عنوان یک مرد اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، در محل کار ارتقا پیدا می‌کردید، به دختری که دوست دارید ‌پیشنهاد ازدواج می‌دادید، یا ایده کسب و کار خود را مطرح کنید و سرمایه گذار پیدا کنید، می‌توانید شروع خوب و کاریزماتیک را داشته باشید.
آکادمی آموزشی استاد زهره بیک مراد جایی است که بانوان ایران زمین می‌توانند به خودباوری، عزت نفس و اعتماد به نفس زنان دست پیدا کنند.

در مورد اثر هاله‌ایی شنیدید؟

اثر هاله‌ایی همان تاثیرگذاری اولیه هست.
حالا این تاثیرگذاری می‌تواند مثبت باشد و یا منفی.
تاثیری که این اثر هاله‌ایی می‌گذارد تا مدت‌های طولانی ماندگار است.
پس باید خیلی حواس‌مان را جمع کنیم تا در شروع دیدار و ارتباط اثر هاله‌ایی خوب و مثبتی را از خود به جا بگذاریم.
به عنوان یک مرد اگر اعتماد‌به‌نفس بالایی داشته باشید، در شروع رابطه می‌توانید خوب بدرخشید.

قطعا شما هم میل به افزایش اعتماد به نفس در خود را دارید و می‌دانید که داشتن اعتمادبه نفس چقدر ارزشمند است. البته باید تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس را هم بشناسیم.

زهره بیک مراد هستم سخنران و مدرس خودباوری و فن بیان، این مقاله رو به ۲ دلیل مهم نوشتم:

۱_درخواست خانم‌های عزیزی که به رشد خودشون اهمیت میدن و همین‌طور دوست دارند پارتنرشان هم پیشرفت کند.
۲_به درخواست خود آقایانی که به حیطه کاری و ارتباطی خود اهمیت می‌دهند.

حتما این مقاله رو با دقت بخونید و مواردی که لازم هست را اجرا کنید.

این مقاله طوری گردآوری شده که شما آقای محترم در همه حیطه ها بتوانید روی اعتماد به نفس تون کار کنید و همین طور شخصیت باکاریزمایی را در ارتباط با یک خانم از خود نشان دهید.
قبل از اینکه به روش های عملی برای افزایش اعتماد به نفس شما به عنوان یک مرد بپردازیم، مهم است که اعتماد به نفس را تعریف کنم.

یک تعریف مهم و جذاب از اعتماد به نفس:

آگاهی از قدرت و توانایی خود به ۱۰ روش می‌پردازیم که می‌توانید به عنوان یک مرد اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، مخصوصا در شروع ارتباط در مقابل یک خانم .
هنگام خواندن این نکات حتماً در نظر بگیرید که ممکن است در برخی قوی و در برخی دیگر ضعیف باشید. برخی نقاط قوت شماست و برخی نقاط ضعف شما.

ببینید اگر بیشتر نقاط قوت تان به کار می‌آید روی آن‌ها بیشتر تمرکز کنید. و اگر نقاط ضعفی دارید که در کارتان و یا هدفی که دارید و در ارتباط‌تون خیلی مهم هست، ابتدا به تقویت آن‌ها بپردازید.

تقویت اعتماد به نفس مرد :

ویژگی مردان با اعتماد به نفس در مقابل زنان

ویژگی مردان با اعتماد به نفس در مقابل زنان

۱_مردان با اعتماد به نفس چشم‌اندازی به آینده دارند:

ممکن است بپرسید چگونه می‌توانم برای زندگی خود چشم‌اندازی داشته باشم؟ پاسخ به این سوال کاملا شخصی است زیرا هر فرد مسیر زندگی خود را متفاوت می‌داند. خیلی از خانم‌هایی که اعتمادبه نفس بالایی دارند، برای‌شان مهم است که با مردی در ارتباط باشند که دارای چشم انداز باشد و اهداف بالایی را در نظر بگیرد، مخصوصا در این چشم انداز اگر اهداف مشترک وجود داشته باشد خیلی خیلی موثر است. این چشم اندا می تواند مهاجرت باشد، می تواند رساندن خود به حد بالایی در کسب و کار باشد، ….
دقت کنید با آن خانم چه هدف مشترک و یا ویژگی مشترکی دارید، آن را بُلد کنید و مرتب در موردش صحبت کنید.
همچنین پیشنهاد می‌کنم شروع به برداشتن گام‌های کوچک به سمت رویا/دید خود کنید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید آیا واقع بینانه است و ارزش مبارزه برای آن را دارد یا خیر.
از آنچه می خواهید خجالت نکشید.
این نقطه شروع خوبی برای افزایش اعتمادبه‌نفس است.

۲_مردان با اعتمادبه‌نفس خود را می‌شناسند:

کمی زمان بگذارید تا نقاط قوت و ضعف شخصی خود را بررسی کنید. این به شما توانایی ارزیابی واقع بینانه خود را می‌دهد و به شما اعتمادبه‌نفس می‌دهد که بدانید چه زمانی توانایی بیشتری دارید و چه زمانی توانایی کمتری دارید.از دوستان و همکاران خود بپرسید که چه چیزی را به عنوان نقاط قوت و ضعف شما می‌دانند. این به شما قدرت می‌دهد و وقتی شروع به دیدن الگوهای گفته شده می‌کنید به شما اعتماد به‌نفس می‌دهد وقتی خود را می‌شناسید خیلی بهتر می‌توانید درک متقابل داشته باشید و از این شاخه به اون شاخه نرید و شخصیت قوی تری را از خود بسازید، شخصیتی که هر زنی با دیدنش می‌تواند به عنوان یک مردی که می‌شود برای آینده روش حساب باز کرد، ببیندتان.حتما تست خودباوری را انجام دهید.
برای انجام تست روی لینک بزنید👇🏼

آزمون اعتماد به نفس و خودباوری

اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، پیام بزارید.

۳_ مردان با اعتماد به نفس دست به کار می‌شوند:

تفاوت بین یک مرد با اعتماد به نفس و یک مرد ناامن می‌تواند به همین سادگی باشد که یکی اقدام می‌کند و دیگری نه . هر دو ممکن است احساسات یکسانی از ترس، دلهره یا اضطراب را تجربه کنند. با این حال، مرد با اعتمادبه نفس اجازه نمی‌دهد که این احساسات او را عقب نگه دارند، در حالی که مرد ناامن این کار را می‌کند.مردان با اعتماد به نفس هر روز دست به کار می‌شوند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا انجام دهند و بیاموزند که ترس، اضطراب و ناشناخته‌ها همگی احساسات عادی هستند که هر انسانی آن را تجربه می‌کند و با آن مواجه می‌شود. تقویت ماهیچه‌های عمل به شما قدرت می‌دهد تا جلو بروید.اقدام کردن یعنی آدمی نیستید که دست روی دست بگذارید تا به خیال خود همه چی درست شود بلکه با تلاش خود حرکت می‌کنید.
این قضیه حتی در همین ارتباط گرفتن با دختر مورد علاقه‌تان هم صدق می‌کند. خیلی از آقایان هستند که حتی نمی‌توانند با خانمی که به او علاقه دارند، ارتباط بگیرند. خیلی‌ها هم آموزش فن‌بیان را برای ایجاد ارتباط با جنس مخالف درخواست می‌کنند.برای شروع و انجام دادن‌ها لازم است کارها را ساده کنید و همه چیز را به مراحل ساده روزمره و هفتگی تقسیم کنید.
به طور مثال اگر می‌خواهید کاری را شروع کنید، با سرچ کردن در گوگل و شبکه‌های مجازی و تماس با افرادی که تجربه انجام آن کار را دارند،…
✨برای شروع ارتباط با یک خانم، از یک ویژگی مثبت او تعریف کنید. دقت کنید گفتم ویژگی شخصیتی آن خانم نه اینکه در ابتدا بگیم چقدر خوشگل هستی، چون این قضیه در برخی مواقع حس مزاحمت را به آن خانم می‌دهد، ولی تعریف کردن از ویژگی مثبت‌اش هم احساس جنتلمن بودن را از شما به عنوان یک آقا دریافت می‌کند و همین‌طور از تعریف‌تان لذت می‌برد اقدامات را شروع کنید. تا در انجام کارها و ارتباطاتی که برای‌تان سخت است قوی‌تر شوید و برای‌تان ساده‌تر شود.

۴_مردان با اعتماد به نفس قطعا شکست خورده‌اند:

“استاد بارها بیشتر از آنچه مبتدی تلاش کرده است شکست خورده است.”
– استیون مک کرانی

همه ما برای یادگیری برنامه‌ها و کارهای جدید شکست را تجربه کرده‌ایم.
شکست یک حقیقت عملی قوی و تاثیرگذار است و هر فرد با اعتماد به نفسی آن را تجربه کرده است.در شروع ارتباط با خانم از خودتان و شکست‌های‌تان بگید و تعریف کنید چه درسی از آن گرفته‌اید و چقدر پرقدرت ادامه دادید.مردانی که قادر به پذیرش این واقعیت هستند که شکست جزئی از رشد است، می‌توانند قدرتی را که بسیاری از انسان ها را از تلاش یا تلاش برای رسیدن به هدف مورد نظر باز می‌دارد، بشکنند.
وقتی بتوانید شکست را به عنوان مدرکی برای عمل، قبول کنید، مردی با اعتماد به نفس بیشتری خواهید شد.
از خود بپرسید ترس از شکست در مورد چه چیزی باعث می‌شود آن کار را انجام ندهید؟

با جواب دادن به این سوال قدرتی را بدست می‌آورید.

خود را مجبور به انجام کارهای جدید کنید؛
به طور مثال:
یک ورزش جدید را بیاموزید.
یک بازی فکری جدید را امتحان کنید.

در قسمت نظرات کارهای جدیدی که می‌خواهید انجام دهید را بنویسید.

اگر بتوانید این چند قدم را در عمل انجام دهید، به خوبی در راه تبدیل شدن به مردی با اعتماد به نفس خواهید بود که با شکست مشکلی ندارد.

۵_مردان با اعتماد به نفس از خود مراقبت می‌کنند:

آیا تا به حال با مرد با اعتماد به نفس برخورد کرده‌اید که بهداشت بدی داشته باشد؟
من شک دارم…
مردان با اعتماد به نفس از خود مراقبت می‌کنند زیرا ارزش خود را دارند.

به عنوان یک مرد با اعتماد به نفس روی بهداشت شخصی کار کنید. دندان‌هایتان را مسواک بزنید، دوش بگیرید،غذای سالم تری بخورید،عطر خوب استفاده کنید،..

مسلما مراقبت از خود و بهداشت فردی موجب می‌شود اثر هاله‌ایی مثبتی را در مقابل دختر موردنظرتان بزارید.

۶_مردان با اعتماد به نفس مثبت فکر می‌کنند:

یک مرد با اعتماد به نفس قادر است به چیزهای مثبت فکر کند و تمرکز کند. این بدان معنا نیست که او واقعیت های منفی موجود را نادیده می‌گیرد یا از آن بی‌اطلاع است. او فقط می‌تواند چیزهای مثبت و منفی را رمزگشایی کند و روی چیزهایی تمرکز کند که برای سلامت روانش مفید است.

تمرکز و وسواس در واقعیت‌های منفی موجود به هیچ کس کمک نمی‌کند. مردان با اعتماد به نفس می‌توانند نکات مثبت را ببینند، آن را تقویت کنند و به آنها اجازه دهند تا تصمیمات قاطع جسورانه بگیرند.
قطعا هیچ زنی به مردی که ضعیف رفتار می‌کند و از زمین و زمان، ویژگی‌های منفی را بیرون می‌کشد احساس خوبی را دریافت نمی‌کند.

یک مثال عملی:

مردی را در نظر بگیرید که برای دویدن بیرون می‌رود، بعد از چند دقیقه دویدن، احساس درد عضلانی و تنگی نفس می‌کند. اگر قرار باشد روی چیزهای منفی تمرکز کند و تسلیم شود، هیچ وقت به خود اجازه رشد و رفتن به سمت هدفش را نمی‌دهد.

در حالی که یک مرد با‌اعتماد‌به‌نفس می‌داند دردی هم وجود دارد، ولی این را هم می‌داند که این مشکل انقدر هم مهم نیست که نتواند روی قصد و هدفش تمرکز کند. حتی برای دفعه بعد ۱۰ دقیقه بیشتر هم می‌دود چون می‌داند این به او کمک می‌کند تا دونده قوی‌تری شود.

داشتن توانایی تشخیص منفی، اما تمرکز بر روی مثبت، مهارتی است که من مشاهده کرده‌ام، مردان با اعتماد به نفس دارند. بنابراین چگونه می‌توانید بیشتر روی موارد مثبت تمرکز کنید؟

اولین قدم این است که بتوانید بدانید چه زمانی روی موارد منفی تمرکز می‌کنید. بنابراین هنگامی که در مورد چیزی احساس گیر افتادن یا ناامنی می‌کنید از خود بپرسید که آیا روی موارد منفی تمرکز کرد‌ه‌اید یا خیر. اگر چنین است افکار خود را به درستی تنظیم کنید.

هنگامی که با یک موقعیت دشوار روبرو می‌شوید، همه چیزهای مثبتی را بنویسید که اگر بخواهید به حرکت رو به جلو ادامه دهید، ثمره آنها خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنم سه تا پنج بار در هفته چیزهای مثبت زندگی‌تان را با صدای بلند بخوانید. این به شما کمک می‌کند که شروع به جستجوی چیزهای مثبت در زندگی کنید.

در این مورد به خودتان لطف کنید زیرا آموزش مجدد مغزتان برای دیدن چیزهای مثبت در زندگی زمان می‌برد. اما اگر روی نتیجه “مثبت” تمرکز کنید، به شما قدرت می دهد.
در نتیجه در ارتباطات‌تان هم با انرژی مثبت‌تری دیده می‌شوید.

۷_مردان با اعتماد به نفس آماده یادگیری هستند:

مردی که به دنبال یادگیری هست، مردی است که به خود اطمینان دارد چون این واقعیت وجود دارد که همه چیز را نمی‌دانیم و به این واقف هست که آن چیز ( چیزی که نمیداند)را چگونه کشف کند.
در نتیجه شما تبدیل به مردی می‌شوید که پیوسته در حال رشد و پیشرفت هست، درجا نمی‌زند، اطلاعات جدیدی را دارد، پس این مرد کاریزما دارد و افرادی که دنبال یادگیری هستند، خود را همه چیز دان و عقل کُل نمی‌دانند.
در مکالمات‌تان یادآوری کنید که روی رشد خود کار می‌کنید.

۸_مردان با اعتماد به نفس پشتکار دارند:

“کارهای بزرگ نه با قدرت، بلکه با پشتکار انجام می شوند.”
( ساموئل جانسون )

پشتکار داشتن شما، نشان دهنده امن بودن‌تان است.

برای داشتن پشتکار چند مورد را در نظر بگیرید:
▪️کاری را که شروع کرده‌اید، تمام کنید و این را مثل یک قانون شخصی برای پایبندی خود قرار دهید.

▪️برای پایبندی، با کارهای ساده‌ایی که تا آخر آن را انجام می‌دهید، شروع کنید. مثل ساختن طبقه برای قفسه کتاب، یا خواندن کتاب،…..

▪️از این کارهای ساده شروع کنید و به ترتیب خود را به چالش بکشید و رشد کنید.

▪️افرادی که پشتکار دارند را در نظر بگیرید.

با انجام دادن همین کارهای ساده، زندگی تان کم کم به سمت بهتر شدن تغییر می‌کند.

۹_مردان با اعتماد به نفس سوال می پرسند:

سوال پرسیدن نه تنها نشان دهنده این است که علاقه‌مند به دانستن هستید، بلکه در ارتباطات و جلسات‌تان نشان دهنده علاقه‌و مشارکت شماست و اینکه در آن لحظه حضور دارید، نه اینکه غرق در افکارِ در سرتان باشید.
توانایی پرسیدن سوالات خوب شما را به عنوان فردی با اعتماد به نفس نشان می دهد.

۱۰_مردان بااعتماد به نفس شنونده‌های خوبی هستند:

اگر می‌خواهید کاریزما و جذابیت‌تان را بالا ببرید حتما شنونده‌های خوبی باشید.
مردی که به خودش اطمینان دارد، یاد گرفته است که چگونه با دقت به زنی که صحبت می‌کنند گوش دهد.
او با دقت گوش می‌دهد، سوال می‌پرسد و وارد گفتگو می‌شود.
ارتباط چشمی خوب و زبان بدن درست دارد.
او می‌تواند کاری کند که هر انسان دیگری احساس کند شنیده می‌شود و مهم است.
وقتی از خود مطمئن هستید، گوش دادن به طور طبیعی اتفاق می‌افتد، زیرا نیازی نیست همیشه توجه به سمت شما باشد.
مخصوصا در شروع ارتباط مرد و زن و یا شروع ارتباط پسر و دختر.

در اینجا ۳ ​​راه برای رشد شما در تبدیل شدن به شنونده بهتر وجود دارد:

▪️سوالات جذاب بپرسید.

▪️اجازه ندهید حواس پرتی‌ها، شما را از گوش دادن باز دارد. فعالانه در تماس چشمی قرار بگیرید و اجازه ندهید تلویزیون یا تلفن همراه مانع این امر شود.

▪️آنچه را که شنیده اید با شخصی که با او صحبت می کنید تکرار کنید. این به او نشان می‌دهد که شما گوش می‌دهید و اهمیت می‌دهید.

اگر این سه مرحله ساده را تمرین کنید، مهارت شنیداری شما بسیار قوی خواهد شد.
امیدوارم از آنها به خوبی استفاده کنید.

کلام آخر:

مطالب گفته شده برای افزایش اعتماد‌به‌نفس شما در همه موارد و ایجاد اعتماد‌به ‌نفس در شروع ارتباط با یک خانم است.
قرار نیست نقش بازی کنید تا شروع خوبی را برای ساختن ارتباط داشته باشید.
قرار است با واقعیت خود و با شخصیت با اعتماد به نفسی که از خود ساخته‌اید وارد ارتباطات‌تان شوید
و این یعنی با پرستیژ بودن و کاریزمای خود را از همان ابتدا با عمل نشان دادن.

حتما نظرات و پیشنهادات‌تان را با ما در‌ میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *